Rozšírené hľadanie
Streda 27. September 2023 |
meniny má Cyprián

PR články - Bývanie

Pozvite hygge aj do svojej obývačky

Pozvite hygge aj do svojej obývačky

Datum: 26.09.2023

Leto sa s nami lúči poslednými slnečnými dňami, ale aj nadchádzajúca jeseň má svoje jedinečné kúzlo. Zvlášť, ak sa inšpirujete Škandinávskym kúzlom s názvom hygge . Práve Škandinávci so svojou dlhou zimou a ponurou tmou vedia, ako si život urobiť krajší. Poďte sa nimi inšpirovať a vykúzliť si atmosféru všeobjímajúcej pohody aj vo svojom domove.

Moderné obchody a ich ponuka nábytku

Moderné obchody a ich ponuka nábytku

Datum: 22.09.2023

Moderné obchody s nábytkom vás očaria svojím sortimentom nábytku, dekoráciami a domácimi potrebami v štýle polovice storočia. V tejto ére je moderný nábytok stále populárny vďaka svojmu klasickému a striedmemu dizajnu, ktorý je pre túto éru charakteristický. Kde môžete nájsť najlepšie obchody s nábytkom, aby ste si dopriali túto nádhernú dobu?

Výhody a využitie podomietkových batérií

Nenápadná elegancia: Výhody a využitie podomietkových batérií

Datum: 06.09.2023

Kúpeľňa je viac než len miestom pre osobnú hygienu. Je to útočisko, v ktorom sa odreagujeme a načerpáme energiu, zatiaľ čo si vychutnávame zaslúžený oddych. Miesto, kde sa náš štýl, individualita a estetické cítenie odrážajú vo výbere každého detailu. 

interiérové dvere

Vyberte si vhodné interiérové dvere do vašej domácnosti: Ako na to? Poradíme vám!

Datum: 17.08.2023

Poznáte to. Chcete si kúpiť čo najlepšie interiérové dvere, no na trhu je výber skutočne široký. Preto, vybrať si tie správne dvere je veľmi náročné. Existuje však niekoľko faktorov, ktoré je dobré pri samotnej kúpe zvážiť. My vám ich v tomto článku predstavíme a môžete sa nimi pri výbere riadiť.

Izolácia domu trikrát inak. Tipy, čím zatepliť nielen fasádu

Izolácia domu trikrát inak. Tipy, čím zatepliť nielen fasádu

Datum: 14.08.2023

Pri zatepľovaní fasády domu sa najčastejšie využíva polystyrén. Existuje niekoľko typov polystyrénu, každý má iné vlastnosti a každý sa využíva na rôzne časti domu.

Ako zvýšiť ochranu stavby pred požiarom

Ako zvýšiť ochranu stavby pred požiarom

Datum: 14.08.2023

Na ochranu stavieb polyfunkčných budov, ale tiež obytných a rodinných domov existujte niekoľko ochranných prvkov.

Výhody sadrokartónových priečok

Moderné členenie priestoru – Výhody sadrokartónových priečok

Datum: 10.08.2023

Nevyhovuje vám dispozične priestor vo vašom byte? Potrebujte v dome vytvoriť nové miestnosti kvôli príchodu ďalšieho člena rodiny? Riešenie je jednoduché a volá sa sadrokartónové priečky.

Najväčšie výhody použitia sadrokartónu

Datum: 30.07.2023

Sadrokartón patrí k najrozšírenejším materiálom využívaným na suchú výstavbu a rekonštrukciu. Používa sa výhradne v interiéri, ale inštalovať ho môžete prakticky kdekoľvek vo vnútri budovy.

Rekonštrukcia bytu – áno či nie

Rekonštrukcia bytu – áno či nie

Datum: 26.07.2023

Každá nehnuteľnosť si vekom žiada rekonštrukciu. Či už ide len o drobné kozmetické úpravy alebo je rekonštrukcia rozsiahlejšia mali by ste pri nej dodržiavať pár pravidiel.

Ako záhradný domček alebo chata menia vašu záhradu

Oáza pokoja: Ako záhradný domček alebo chata menia vašu záhradu

Datum: 18.07.2023

Hľadáte útočisko, kde by ste si mohli oddýchnuť a vypnúť od každodenného zhonu? Záhradný domček či chata sú skvelým riešením, ako spojiť príjemné s užitočným! Ako si vytvoriť vlastnú oázu pokoja priamo na záhrade?

Akú funkčnosť môže mať kuchynský digestor

Akú funkčnosť môže mať kuchynský digestor

Datum: 23.06.2023

Moderné nástenné digestory nie sú len pohodlnými zariadeniami na odstraňovanie prebytočných pachov z kuchyne, ale aj skutočnými nástrojmi interiérového dizajnu s rôznymi funkciami a schopnosťami.

kúpeľňový koberec

Malá zmena, veľký rozdiel: ako môže kúpeľňový koberec zmeniť vašu kúpeľňu – sprievodca

Datum: 22.06.2023

Malé premeny a detaily v kúpeľni dokážu kompletne zmeniť estetické vyžarovanie priestoru. Kúpeľňové doplnky sú cestou k zútulneniu miestnosti a často zohrávajú praktickú funkciu. Zo všetkých typov doplnkov musíme spomenúť kúpeľňový koberec. Ide o dizajnový prvok, ktorý prispieva ku komfortu a skvele dotvára atmosféru.

Prebudujte svoju záhradu s profesionálnymi riešeniami pre stavbu terasy

Prebudujte svoju záhradu s profesionálnymi riešeniami pre stavbu terasy

Datum: 04.06.2023

Je to ten čas roka, kedy sa naše myšlienky a pohľady upierajú von, do záhrad a na terasy. Terasa je miestom, kde môžeme relaxovať, tráviť čas s priateľmi a rodinou, alebo si jednoducho vychutnávať slnko.

Parfémové bytové vône

Parfémové bytové vône: Oživte svoj domov jedinečnou arómou

Datum: 03.06.2023

Atmosféru nášho domova dokážu ovládať mnohé faktory, ale len máloktorý z nich má taký priamy vplyv na naše zmysly ako vôňa.

3 rošty na posteľ – 3 faktory pohodlného a zdravého spania

3 rošty na posteľ – 3 faktory pohodlného a zdravého spania

Datum: 31.05.2023

Výber roštu a matraca je veľmi dôležitý. Ak nevyberiete správnu kombináciu, matrac sa rýchlo zničí. Zároveň je vhodná kombinácia roštu a matraca dôležitá pre pohodlie pri spaní.

Ochladzovač vzduchu

Najlepšie ochladzovače vzduchu

Datum: 23.05.2023

Ak sa chcete pripraviť na prichádzajúce horúčavy, zaobstarajte si ochladzovač vzduchu, ktorý vás príjemne schladí. Trh ponúka nespočetné množstvo ochladzovačov, ale ako si vybrať ten najlepší?

Asfaltové pásy na ploché strechy

Asfaltové pásy na ploché strechy

Datum: 20.04.2023

Hydroizolácia je neodmysliteľnou súčasťou plochej strechy, pretože chráni dom pred zrážkovou vodou, alebo topiacim sa snehom. Existujú dva najpoužívanejšie typy hydroizolácie a to stierkové – sem patria napríklad tekuté lepenky, alebo povlakové, ako napríklad PVC fólie a asfaltové pásy.

Elektrické podlahové vykurovanie

Elektrické podlahové vykurovanie: Aké sú najväčšie benefity?

Datum: 29.03.2023

Rekonštruujete svoj príbytok či staviate nový dom? Isto potom stojíte pred otázkou, aký typ vykurovania zvoliť. Klasické radiátory nie sú príliš estetické, a síce trh ponúka aj rôzne oku lahodiace dizajnové kúsky, zaberajú v miestnosti zbytočný priestor – a čo je najdôležitejšie, radiátory spravidla nie sú príliš efektívne.

Aké sú trendy v životnom štýle v roku 2023?

Kráčate s dobou? Aké sú trendy v životnom štýle v roku 2023?

Datum: 29.03.2023

Vždy je nepríjemné, ak sa naši priatelia začnú baviť o niečom, o čom vy počujete prvýkrát. Robte a vlastnite aj vy to, čo ostatní, a nenechajte sa zahanbiť.

Basso klimatizácie

Basso klimatizácie: Prečo sa oplatí ich kúpa?

Datum: 22.03.2023

Kúpa klimatizácie sa jednoducho oplatí z mnohých hľadísk. V prvom rade ide o praktické zariadenie do každej domácnosti. Počas leta totiž dokáže miestnosť príjemne ochladiť a v zime zase zakúriť. Vďaka tomu budete pociťovať v domácnosti veľký komfort, ktorý si jednoducho zamilujete.