Rozšírené hľadanie
Streda 27. September 2023 |
meniny má Cyprián

PR články - Šport, športové potreby

Bicykle Cannondale, prečo sa rozhodnúť pre ne

Bicykle Cannondale, prečo sa rozhodnúť pre ne

Datum: 19.09.2023

Cannondale je americká značka bicyklov, ktorú v roku 1983 založil Joe Montgomery. Spoločnosť sa sídli v Wiltone v Connecticute.

Vyskúšajte tieto aktivity v prírode

Vyskúšajte tieto aktivity v prírode. Načerpáte vďaka nim novú energiu

Datum: 24.07.2023

Čas strávený v prírode nás dokáže nabiť neuveritelnou energiou. Mnoho ľudí vyuźíva práve čas v prírode na “resetovanie” svojej hlavy a ako útek od každodenných stresov.

Kde sledovať Wimbledon 2023 - TV prenos, online, live stream zadarmo!

Datum: 22.06.2023

Zaujíma vás, kde sledovať Wimbledon 2023? Pozrite si nižšie v článku prehľad všetkých dostupných možností, ako si pozrieť ďalší tenisový grandslam naživo v TV, online na internete alebo cez live stream v mobile zadarmo. 

Leto na Slovensku – chodník Prielom Hornádu

Leto na Slovensku – chodník Prielom Hornádu

Datum: 05.06.2023

O pár dní začne pravé leto sa ním príde otázka, ako stráviť letnú dovolenku. Môžete kúpiť last minute k moru alebo dať prednosť letu na Slovensku. Turistika a kempovanie stoja za to.

Keď vonku prší, zabehajte si na bežiacom páse

Keď vonku prší, zabehajte si na bežiacom páse

Datum: 04.06.2023

Predsavzatie začať s behaním vám aj na jar môže zmariť počasie. Čo robiť, keď sa dostávate konečne do kondície a vonku stále prší?

Špičkový skateboard či zvláštne oblečenie

Špičkový skateboard či zvláštne oblečenie, čo dnes definuje skate scénu?

Datum: 19.04.2023

Skateri sú veľmi zaujímavou sociálnou skupinou. Aby ste medzi nich zapadli, mali by ste sa okrem samotných jazdeckých schopností sústrediť aj na ďalšie dôležité veci. 

Elektrický verzus klasický bicykel

Elektrický verzus klasický bicykel

Datum: 30.03.2023

Starý bicykel doslúžil a vy sa rozhodujete, či kúpiť opäť klasický, alebo vstúpiť konečne do 21. storočia s e-bikom. Elektrobicykle nie sú náhradou za obyčajné bicykle a nie sú určené len pre seniorov.

Tipsport registrácia: Ako postupovať a prečo sa oplatí?

Datum: 23.03.2023

Ak premýšľate nad tým, že sa zaregistrujete do stávkovej kancelárie Tipsport, určite robíte dobre. Ide totiž o overenú a maximálne bezpečnú spoločnosť, pri ktorej vám nehrozí žiadny podvod. 

ako na turistiku v zime

7 rád, ako na turistiku v zime, aby ste neprechladli

Datum: 07.12.2022

V zime môže aj krátky pobyt vonku viesť k týždňu strávenému v posteli. Nachladnutie je bežným a častým ochorením, ktorého príčinou je zväčša to, že sa nevhodne oblečiete.

Výber správnej vzduchovej pušky

Čo všetko si treba všímať pri výbere zalamovacej vzduchovej pušky?

Datum: 05.12.2022

Výber správnej vzduchovej pušky nie je pre ľudí, ktorí majú so zbraňami ako také skúsenosti, vôbec náročný. Nie však každý z nás však už prišiel do kontaktu so vzduchovými zbraňami alebo inými strelnými zbraňami. 

Tipy, čo by vám nemalo chýbať pri kempovaní

Tipy, čo by vám nemalo chýbať pri kempovaní

Datum: 09.11.2022

Nadchla vás myšlienka na kempovanie? Možno už máte vybranú trasu, kemping a dokonca zaplatenú zálohu. Pozor však na to, aby ste v rámci veľkého nadšenia nezabudli na výbavu.

Ešte ste nevyskúšali spinning

Ešte ste nevyskúšali spinning? Zamilujete si ho

Datum: 01.11.2022

Spinnig slávil svoj vrchom pred pár rokmi a momentálne sa pomaly, ale iste vracia na výslnie. Spinnig je určený pre každého, kto potrebuje poriadnu dávku kardio cvičenia, adrenalínu a energie.

Jachting nie je len o zábave

Jachting nie je len o zábave. Tieto zdravotné výhody prináša

Datum: 16.10.2022

Túžba vlastniť jachtu má prvotné základy v predstave vetra vo vlasoch a pocitu slobody, ktorý môžete zažiť jedine na vodnej hladine.

3 spôsoby využitia detských cyklovozíkov

3 spôsoby využitia detských cyklovozíkov

Datum: 12.10.2022

Presne si pamätám moment, kedy som po prvý raz videl detský cyklovozík na vlastné oči. Bolo to približne pred desiatimi rokmi na cyklotrase za našim sídliskom.

e bajk pre seniorov

e bajk pre seniorov

Datum: 01.10.2022

Návrat elektrobicyklov na trh môžeme už dnes považovať za veľký prínos. 

Z jeho výhod môže čerpať prakticky ktokoľvek, nakoľko vo svojej podstate rozširuje možnosť použitia bicyklov a sú veľmi vhodné hlavne pre seniorov.

Najlepšie miesta na rybačku

Najlepšie miesta na rybačku, ktoré sa oplatí navštíviť

Datum: 29.09.2022

Rybačka by mala byť plánovaná nielen svojou výbavou, ale mali by ste si zvoliť aj tú správnu a najlepšiu lokalitu na lov. Výber lokality má niekoľko pravidiel, ktoré by ste mali zohľadniť, ak sa chcete popýšiť kapitálnym a bohatým úlovkom.

Jeseň prichádza, sezóna lesných túr a výletov!

Jeseň prichádza, sezóna lesných túr a výletov!

Datum: 25.09.2022

Babie leto, dobrá viditeľnosť, príjemná teplota uprostred dňa, farebná príroda. To všetko vás v jeseni láka nielen do hôr, ale aj na návštevy rôznych pamiatok. Každý si chce vychutnať posledné teplé, slnečné dni a nabiť sa energiou pred prichádzajúcou­ zimou.

Na trampolíne si užije veľa zábavy celá rodina

Na trampolíne si užije veľa zábavy celá rodina

Datum: 20.09.2022

Ak vaše deti rady trávia čas vonku, napríklad v záhrade rodinného domu alebo na chate, existuje veľa spôsobov, ako im poskytnúť maximálnu zábavu. Veľmi vhodným riešením je, ak sa rozhodnete zaobstarať si detskú trampolínu.

Chystáte sa zazimovať čln alebo loď? Údržbu zverte do rúk odborníkov

Chystáte sa zazimovať čln alebo loď? Údržbu zverte do rúk odborníkov

Datum: 11.09.2022

Jeseň je obdobím, kedy vodáci ukladajú svoje člny a lode do garáži, hangárov skladov alebo na záhradu pod špeciálnu plachtu.

Elektrický motor na bicykel

Elektrický motor na bicykel. Všetko od A po Z

Datum: 02.08.2022

História elektrobicyklov, pre mnohých prekvapivo, siaha do pomerne dávnej minulosti. Ich zrod sa datuje do obdobia, kedy začali vznikať prvé automobilky a prvý patent na „elektrický bicykel“ bol uznaný v 28. decembra 1897.